> Završni rad  > 4.c
Završni rad

Popis tema za završne radove

TEHNIČAR ZA RAČUNALSTVO

Popis tema završnih radova s opisima nalazi se u prilogu ove stranice.

Molim, obratite pažnju na zapis kod kojeg je Status upisan "odabrano" jer tu temu ne možete odabrati!

Birate teme koje nemaju naveden Status.

Aktivno vrijeme odabira teme je isključivo od 17:00 do 21:00, počevši od 15.10.2021. (izvan tog vremena nemojte slati mailove za odabir jer neće vrijediti) završno s 29.10.2021.

Rezultate odabira možete vidjeti u vremenu od 14:00 do 17:00 u datoteci koja će biti priložena u ovom dokumentu.

Kao što je dogovorno na e-mail: zavrsnirad.tsb@gmail.com šaljete poruku sadržaja:

Moj odabir je:

1. Moj prvi izbor (Tema)
  2. Moj drugi izbor (Tema)
  3. Moj treći izbor (Tema)

Nemojte zaboraviti napisati ime i prezime i razred na kraju poruke kako ne bi bilo zabune. Poruka mora imati Subject (Naslov): Izbor teme za završni rad.