REZULTATI UČENIKA TEHNIČKE ŠKOLE NA PRVOJ DRŽAVNOJ MATURI U ŠKOLSKOJ GODINI 2009./2010.

Autor: Nasta Kos, 17. 11. 2010.

Od 87 maturanata državnoj maturi je pristupilo njih 82. Svi maturanti koji su pristupili ujedno su i položili državnu maturu.

Maturanti su imali mogućnost izbora 10 fakulteta.

Nakon ljetnog ispitnog roka rezultati upisa na studijske programe prema listi prioriteta su sljedeći:

Broj učenika koji su upisali fakultet pos vom izboru.

IZBOR BROJ UPISANIH UČENIKA
Nije upisalo 23

To znači da je 46 maturanata upisalo studijski program koji je bio prvi na listi njihovih prioriteta.

Studijski programi koji su učenici Tehničke škole upisali:

Napomena: Tablice ne sadrže podatke nakon jesenskog ispitnog roka jer podaci nisu dostupni