Gradsko prvenstvo u košarci za srednjoškolce

Autor: Ivan Vlašić, 25. 11. 2008.

25.11.2008. godine u dvorani novog SC-a odrzalo se gradsko prvenstvo u košarci za srednjoškolce.Tehnička škola nastupila je u sastavu: Kolovrat, M.Ćurić,  Cvitković, I.Ćurić,  Glavaš, Sinani, Butina, Jurić, Bedeković, Biško, Šestani i Vrbančić. Voditelj ekipe bio je prof. Zdenko Kuna.

Košarkaši Tehničke škole smješteni su u grupu B zajedno sa Trgovačkom i Ekonomskom školom.

U prvoj utakmici protiv Trgovačke škole naši košarkaši bez većih problema svladali su ekipu Trgovačke škole sa 33:14.Druga utakmica protiv Ekonomske izgubljena je lošom igrom u obrani,ali i malim nedostatkom sreće sa29:18.Tehnička škola grupni dio natjecanja završila je na 2. mjestu te se tako plasirala u polufinale gdje se sastala sa ekipom Gimnazije.Utakmica je bila vrlo izjednačena,no opet nedostatak sreće i loša igra u obrani doveli su do toga da su naši košarkaši izgubili 14:18.U utakmici za 3. mjesto košarkaši naše škole napokon su zaigrali punom snagom i potpuno nadigrali i velikom razlikom porazili ekipu Obrtničke škole sa 29:17.

Ne možemo baš biti zadovoljni igrom naših košarkaša jer nisu dali sve od sebe i potpuno iskoristili svoj potencijal.No,tako je to u sportu,ali nadamo se da će na županijskom natjecanju dati sve od sebe  hrabro se boriti za svoju školu.Za kraj preostaje tek poželjeti našim košarkašima puno sreće na predstojećem natjecanju.