Jednodnevi izlet

Autor: Nikola Jurčić, 9. 11. 2012.

Dana 8.11.2012. u 8 sati ispred autobusnog kolodvora, učenici Tehničke škole Bjelovar u pratnji svojih razrednika, krenuli su na izlet. Išli su u zagrebačko Gradsko kazalište Komedija pogledati mjuzikl "Jalta, Jalta".

Predstava je započela u 11 sati. Već 10 minuta prije, početka svi su mirno sjedili na svojim mjestima i čekali da započne predstava.

Nakon kraja prvog čina po veselim licima vidjelo se da im se predstava dopada. Slijedio je još jedan čin. Nakon zaavršetka predstave, negdje oko 13 sati, učenici su imali na raspolaganju 3 i pol sata slobodnog vremena. Bila je to prilika da se  zajedno druže, očvrsnu prijateljske veze i da se dobro zabave. Malobrojnim djevojkama to je bila prilika da zavire u zagrebačke trgovine, a mladići su obilazili sve trgovine s PC igricama i mobitelima.

U 16.30 svi su se okupili na Kaptolu čekajući svoje autobuse. Lica su još uvijek bila vesela, pa se moglo zakjučiti da su se svi dobro zabavili. Ugodna atmosfera nastavila se i u autobusu, te su se svi nakon povratka na kolodvor u 18 sati sretni i puni doživljaja vratili svojim kućama.