HONI

Autor: Administrator , 7. 3. 2017.

U subotu 4. ožujka 2017. godine završilo je ovogodišnje Hrvatsko otvoreno natjecanje u informatici.

HONI je natjecanje u programiranju putem Interneta na koje se mogu prijaviti svi zainteresirani učenici iz Hrvatske i cijelog svijeta u organizaciji Hrvatskog saveza informatičara.

Natjecanje se odvija jednom mjesečno i to subotom tijekom cijele školske godine kroz četiri kola u prvom polugodištu (listopad-prosinac) i tri kola u drugom polugodištu (siječanj-ožujak).

Ove godine ekipu natjecatelja činila su četiri učenika 3. c razrednog odjela: Karlo Hlebec, Toni Novosel, Matija Rajković i Luka Ravenščak.

U kategoriji  trećih razreda Luka Ravenščak  sudjelovao je na svih sedam kola i osvojio 39. mjesto, Matija Rajković sudjelovao je na šest kola natjecanja i osvojio 48. mjesto, Karlo Hlebec sudjelovao je na šest kola natjecanja i osvojio 60. mjesto, a Toni Novosel sudjelovao je na jednom kolu natjecanja i osvojio 102. mjesto.

Voditelj ekipe je profesorica matematike i informatike Emina Grmić.

Čestitamo učenicima na postignutim rezultatima.