TURNIR U MALOM NOGOMETU - GRADSKO NATJECANJE

Autor: Rajna Gatalica, 10. 10. 2012.

U petak, 28. rujna 2012. u organizaciji Obrtničke škole Bjelovar održan je gradski turnir u malom nogometu. Sudjelovale su ekipe svih srednjih škola u Bjelovaru.

Voditelj ekipe Tehničke škole bio je Bojan Horvat, a ekipu su činili Petar Kramarić, Nikola Stanković, Hrvoje Mirosavljević, Nikola Vlahović, Dean Karas, Renato Bajec, Ivan Franjić, Alen Lagundžija, Ivan Filić, Vedran Milinarić, Ivan Orlović i Matej Štimac. Važno je napomenuti da je Nikola Stanković bio najbolji strijelac turnira s ukupno 5 zabijenih golova.

Ekipa Tehničke škole Bjelovar igrala je protiv sljedećih ekipa:

Tehnička škola – Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar (1 : 3)

Tehnička škola – Obrtnička škola (4 : 3)

Tehnička škola – Medicinska škola (3 : 3)

Za 3. odnosno 4. mjesto u ukupnom poretku naša je ekipa igrala protiv ekipe Ekonomske i birotehničke škole. Utakmica je završila pobjedom Tehničke škole (3 : 2).

Turnir je završio sljedećim poretkom:

1. Komercijalna i trgovačka škola
  2. Gimnazija