> Natječaj

Autor: Slobodan Usumović, 27. 8. 2020.

Natječaj,

za popunu radnih mjesta:

1. Nastavnik strojarske grupe predmeta (Strojarske tehnologije, Tehnički materijali, CNC tehnologije, Glodanje CAM/CAD tehnologijom, Nekonvencionalni  postupci obrade) (m/ž), 1 izvršitelj/ica, na neodređeno, puno radno vrijeme

2. Nastavnik matematike (m/ž) 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme 10 sati nastave tjedno

3. Nastavnik fizike (m/ž) 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme 11 sati nastave tjedno

4. Nastavnik TZK (m/ž) 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme 11 sati nastave tjedno

5. Nastavnik za Strukovne predmete programa Tehničar za računalstvo (Računalstvo, Uvod u baze podataka, Građa računala, Operacijski sustavi, Dijagnostika i održavanje informacijskih sustava, Sklopovska oprema računala)m  (m/ž) 1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme.

6. Stručni suradnik knjižničar (m/ž ) 1 izvršitelj/ica na određeno ( najduže do 31.08.2023. ), nepuno radno vrijeme 20 sati nastave tjedno.

Mjesto rada je Tehnička škola Bjelovar, Dr, Ante Starčevića 28.

Potpuni natječaj pročitajte u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Natjecaji_kolovoz__2020__(007).pdf (243.28 KB)