Autor: Emina Grmić, 13. 4. 2011.

Dana 12.4.2011 u Tehničkoj školi proslavljen je Dan škole uz mnogobrojne zanimljive aktivnosti. Kao i svake godine održan je turnir u šahu koji vješto nadgleda profesor Sabolić; prijavljen je velik broj šahista koji su svoja znanja pokazivali u napetim dvobojima, sportske su aktivnosti  bile popraćene velikim interesom učenika koji su okušali svoje vještine u nogometu i stolnom tenisu.

Dan škole ne bi mogao proći bez naših sviraca koji su svojom pjesmom ispunjavali svaki kutak naše škole. Kviz znanja ove je godine bio organiziran u stilu popularne TV-emisije „Milijunaš“, uz napetu igru i veliko znanje koje su pokazali učenici. Dodijeljene su nagrade učenicima koji su osvojili prvo, drugo i treće mjesto. Posjetili su nas i članovi Udruge navijača reprezentacije nogometa te održali motivacijski govor o praćenju utakmica. Po prvi put ove godine organizirano je i natjecanje u izvođenju prezentacija. Učenici su pokazali svoje govorničke vještine i dobili nagrade za prva tri mjesta. Dan je bio ispunjen s još puno zanimljivih aktivnosti i prezentacija koje su privukle nove naraštaje učenika koji su došli posjetiti našu školu da bi mogli vidjeti napredne tehnologije na kojima rade učenici Tehničke škole Bjelovar. Sve to svojim objektivima zabilježila je grupa fotografa naše škole i objedinila u kratki film koji možete preuzeti s ovih stranica. Dan škole prošao je u velikom stilu, a to može organizirati samo najbolja škola  u gradu i županiji.

Tekst je napisao: Matej Mamić, 4.b

Priloženi dokumenti: