Tehnička škola Bjelovar

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika

Autor: Bruneta Gavran, 26. 1. 2018.

U Tehničkoj školi Bjelovar je u utorak, 23.01.2018. održano Školsko natjecanje iz Njemačkog jezika u Kategoriji I - 3. razredi srednjih škola (za učenike koji nisu duže od 6 mjeseci boravili na njemačkom govornom području).

Sudjelovala su dva učenika 3.b razreda (smjer: elektrotehnika): Marko Antolić i Leonardo Petreković. Učenik Marko Antolić je osvojio izvrsnih 57/60 bodova, dok je učenik Leonardo Petreković osvojio 30/60 bodova. Oba učenika su se plasirala na Županijsko natjecanje, koje će se održati 21.02.2018. u SŠ "A.Šenoe" u Garešnici.

P.S.
Prošle godine je Marko Antolić na Županijskom natjecanju osvojio 4. mjesto i to samo za 1 bod iza trećeplasiranog! Da je ovaj plasman vrijedan hvale govori činjenica da se u istoj kategoriji natječu i učenici srednjih škola koje imaju 3 ili 4 sata tjedno (npr. gimnazijalci).