Državno natjecanje učenika strojarskih zanimanja iz strojarskih konstrukcija

Autor: Josip Miota, 26. 4. 2015.

U organizaciji Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te Strojarske tehničke škole Osijek održano je 23. i  24. travnja 2015. godine  Državno natjecanje učenika strojarskih zanimanja iz strojarskih konstrukcija.

Na natjecanje su pozvani svi učenici, pobjednici međužupanijskih natjecanja, koja su održana u veljači 2015. godine, tako da su se natjecali učenici iz Krapine, Osijeka, Čakovca, Karlovca Požege, Slavonskog Broda, Šibenika, Splita  i Bjelovara.

Na Državno natjecanje pozvan je naš učenik Nikola Hagljan.

Od ukupno 12 najboljih učenika iz strojarskih konstrukcija, naš učenik osvojio je četvrto mjesto. Ovim uspjehom dokazana je sedmi puta uzastopno naša dobra kvaliteta rada u obrazovanju računalnih tehničara za strojarstvo iz strukovnih nastavnih sadržaja.

Učenika je pripremao i vodio na natjecanje mentor Josip Miota, prof. savjetnik .

Priloženi dokumenti:
Poredak.jpg (439.91 KB)